Online Kurzy Tarotu a Magie

Online Kurz Tarotu v českém jazyce

Tento kurz je určen pro začátečníky, kteří se chtějí dozvědět o Tarotových kartách, dopodrobna prozkoumat jejích význam, naučit se technikám věštění a různým tarotovým výkladům. Tento kurz se Vám bude také hodit, pokud jste se již setkali s Tarotem, ale chcete prohloubit své znalosti, dozvědět se víc o významu karet a pochopit jejích energii na hlubší energetické úrovni.

CO SE V KURZU NAUČÍTE

Dozvíte se o významu přímých a dokonce i obrácených karet. Pochopíte, co každá karta znamená v různých otázkách tykajících se práce, lidí, vztahů, zdraví a peněz a co znamená samotný obrázek na každé kartě (v balíčku RiderWaite Tarot). Na konci každé lekce budete mít možnost si vyzkoušet kratší meditaci, která vám umožní ponořit se do energie každé karty a díky tomu se ještě víc sblížit s jejím významem.

Naučíte se správně vykládat: budete mít připravené všechny potřebné materiály, budete umět balíček správně zamíchat a dozvíte se, jak se správně soustředit na výklad.

A nakonec své znalostí budete moci využít k tomu, abyste mohli analyzovat svůj život a každodenní situace pomocí tarotových výkladu.

Chcete dostávat informace o kurzu nebo máte dotaz – napište nám na agidatarot@gmail.com

Online Kurz Magie Svíček

Chcete najít novou lásku, zlepšit současný vztah, přilákat do života víc štěstí nebo peněz, zbavit se negativní energie a naplnit sebe sílou a pozitivní náladou? Naučte se vyrábět a používat magické svíčky! 

V kurzu Magie Svíček se dozvíte vše o tvarech, barvách a pomocných materiálech pro ty nejlepší magické svíčky. Naučíte se, jak svíčku popsat a jak svíčky kombinovat pro složitější magické rituály jako například harmonizace vztahu, očištění nebo ukončení nežádoucích vztahů.
 
Navíc se dozvíte o anděléch planet a znamení zvěrokruhu, o výrobě oltáře pro svíčky a magických zaříkadlech.
 
Chcete dostávat informace o kurzu nebo máte dotaz – napište nám na agidatarot@gmail.com

Online Kurz Tarotu v Ruském jazyce

Kurz Tarotu od Aliny Agidy.