Online Kurzy Tarotu a Magie

Online kurzy v českém jazyce

Základní kurz Tarotu

Tento kurz je určen pro začátečníky, kteří se chtějí dozvědět o Tarotových kartách, dopodrobna prozkoumat jejích význam, naučit se technikám věštění a různým tarotovým výkladům. Tento kurz se Vám bude také hodit, pokud jste se již setkali s Tarotem, ale chcete prohloubit své znalosti, dozvědět se víc o významu karet a pochopit jejích energii na hlubší energetické úrovni.

Magie svíček

Svíčky mohou sloužit k čištění prostoru, nebo k očištění energie lidského těla. Díky svíčkám můžeme plnit naše přání, udržovat pevné zdraví, zlepšovat stávající vztahy a hledat novou lásku. Můžeme je použít pro jakoukoliv sféru našeho života; práce, škola, rodina, osobní rozvoj a tak dále. V tomto kurzu se dozvíte, jak svíčky správně používat, abyste dosáhli všech vysněných cílů.

Síla přání

V tomto mini kurzu se dozvíte víc o přání.

  • Jak pochopit, že je přání správné.
  • Jak si správně přát, aby se vaše přání splnilo.
  • Co můžete použít, abyste napomohli splnění vašeho přání.

Tarotová magie

Po absolvování kurzu vás již nevyděsí špatné karty ve výkladu, protože už budete vědět, jak na ně. Tento kurz vám umožní z Tarotového balíčku udělat opravdovou magickou pomůcku.

Naučíte se karty ovládat tak, abyste mohli odstraňovat překážky, vyhýbat se neštěstí a zlepšovat svůj život. Díky 5 výkladům v tomto kurzu se naučíte měnit situace, aby probíhaly podle vašeho plánu, harmonizovat své zdraví a vztahy, a transformovat energii celého roku.

Online kurzy v ruském jazyce

Курсы Таро и Магии

Базовый курс Таро, Магия Таро, Практическая Магия и многие другие курсы можно найти на agidatarot.com