Centrum esoteric tarot agida

Online kurz Tarotu, osobní konzultace a jiné esoterické služby.

Historie

K založení Centrum Esoteric Tarot Agida (CETA) přispělo dlouhodobé studium ve Škole Magického Tarotu v Petrohradu pod vedením Svetlany Taurte a několikaletá esoterická praxe v Praze. Více než dvacetiletá praxe v oboru magie a esoteriky, každodenní využití svých znalostí a zkušeností a vyučování v různých centrech inspirovali Alinu Agidu k otevření vlastní školy.

V Centru Esoteric Tarot Agida (CETA) se nejen dozvíte víc o magii a esoterice, ale také se naučíte využívat své znalosti, lépe rozumět svému nitru a neustále se zdokonalovat.

 

Nabízíme jak osobní konzultace, tak i online kurzy Tarotu.

Během osobní konzultace máte možnost položit otázky, přijmout důležité rozhodnutí, najít řešení složitých životních situací a vyřešit osobní problémy.

Víc o službách a kurzech najdete v sekcích Kurzy a Služby.

 

Co nabízíme

náš tým

Alina Agida

Zakladatelka Centra

Absolventka Školy Magického Tarotu Aratron pod vedením Světlany Taurte. Mistr Tarotu. Mistr ceremoniální a rituální magie. Esoterik s více než dvacetiletou praxí. Využívá v praxi a vyučuje – Tarot, Runy, Rituální magii, Magii minerálů, numerologii, Egyptskou a Řeckou magii.

Yana Gerd

Lektorka

Už od dětství projevovala zájem o magii a esoteriku a přejímala znalostí od své rodiny. Adept magického a rituálního Tarotu. Lektroka kurzů v českém jazyce.

Návrat ke kořenům​

Chtěly bychom ještě jednou připomenout, jak důležitou roli v založení Centra Esoteric Tarot Agida má Škola Magického Tarotu Aratron v Petrohradu. Obzvlášť děkujeme mistrům Světlaně Taurte a Vladimírovi Nikolaevovi, díky kterým jsme získaly naše znalostí a dovedností v oblasti magie a esoteriky. Nadále pokračujeme ve spolupráci a spolu se účastníme workshopů v zahraničí, které organizuje jejich škola.