Онлайн Курсы Таро

Онлайн курсы Таро на чешском

Tento kurz je určen pro začátečníky, kteří se chtějí dozvědět o Tarotových kartách, dopodrobna prozkoumat jejích význam, naučit se technikám věštění a různým tarotovým výkladům. Tento kurz se Vám bude také hodit, pokud jste se již setkali s Tarotem, ale chcete prohloubit své znalosti, dozvědět se víc o významu karet a pochopit jejích energii na hlubší energetické úrovni.

CO SE V KURZU NAUČÍTE

Dozvíte se o významu přímých a dokonce i obrácených karet. Pochopíte, co každá karta znamená v různých otázkách tykajících se práce, lidí, vztahů, zdraví a peněz a co znamená samotný obrázek na každé kartě (v balíčku RiderWaite Tarot). Na konci každé lekce budete mít možnost si vyzkoušet kratší meditaci, která vám umožní ponořit se do energie každé karty a díky tomu se ještě víc sblížit s jejím významem.

Naučíte se správně vykládat: budete mít připravené všechny potřebné materiály, budete umět balíček správně zamíchat a dozvíte se, jak se správně soustředit na výklad.

A nakonec své znalostí budete moci využít k tomu, abyste mohli analyzovat svůj život a každodenní situace pomocí tarotových výkladu.

Chcete dostávat informace o kurzu nebo máte dotaz – napište nám na agidatarot@gmail.com

Онлайн курс Таро на русском

Курс от Онлайн Школы Таро Возможностей Алины Агиды