Zpět

Náš příběh

Spojuje nás touha předávat své zkušenosti.

2500
SLEDUJÍCÍCH
2
ZKUŠENÍ UČITELÉ
500
STUDENTŮ
5
NABÍZENÉ KURZY

“Tarot a magie lidem umožnují otevřít dveře do světa nekonečných možností. Rozhodla jsem se začít učit, protože bych chtěla změnit pohled lidí na ezoteriku a ukázat, že Tarot si může naučit používat každýa možností, které karty nabízejí, nejsou omezené pouze analýzou budoucnosti a minulosti. Chtěla bych lidem předvést, že Tarot je reálný prostředek, díky kterému můžeme ovládat a měnit náš život k lepšímu.”

Yana Gerd

Kdo jsme

K založení Centrum Esoteric Tarot Agida (CETA) přispělo dlouhodobé studium ve Škole Magického Tarotu v Petrohradu pod vedením Svetlany Taurte a několikaletá esoterická praxe v Praze. Více než dvacetiletá praxe v oboru magie a esoteriky, každodenní využití svých znalostí a zkušeností a vyučování v různých centrech inspirovali Alinu Agidu k otevření vlastní školy. Alina nabízí kurzy v ruštině a Yana, její dcera, v češtině.

Co je náš cíl

V Centru Esoteric Tarot Agida (CETA) se nejen dozvíte víc o magii a esoterice, ale také se naučíte využívat své znalosti, lépe rozumět svému nitru a neustále se zdokonalovat.

Poznejte náš tým

Za každým kurzem stojí zkušený lektor s vlastní praxí.

Untitled design(1)

Alina Agida

yana gerd

Yana Gerd

Spoluzakladatelka školy tarotu